KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 8748456
nr 874 8456
Collage
oidentifierad konstnär, signerad, blandteknik på kartong, ramens innermått: 62 x 62
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2014
kl 20:24:38
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr